gakuen alice
siteme hoş geldiniz üye deilseniz üye olun üyeyseniz giriş yapın
gakuen alice
siteme hoş geldiniz üye deilseniz üye olun üyeyseniz giriş yapın
gakuen alice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  kapıkapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri

5 posters
YazarMesaj
*Dead_Angel*
öğretmen
öğretmen
*Dead_Angel*

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/07/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3268
alice alice :
  • tehlikeli
  • gizli

Nerden Nerden : GaGA
tavşanı tavşanı : 5443
ismim ismim : Aynur

karekter sayfası
uyarı seviyesi:
gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Left_bar_bleue0/3gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Empty_bar_bleue  (0/3)
gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Left_bar_bleue50/50gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Empty_bar_bleue  (50/50)
gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Empty
MesajKonu: gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri   gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri EmptyÇarş. Tem. 29, 2009 10:54 am

arkadaşlar gakuen alice hakkında bildiklerimizi burda paylaşalım örneğin 2. ve 3. sezon hakkında ben nette bir sürü haber buldum gakuen alicenin bir de 3. sezonu varmış ve diğer yabancı siteler bunu konuşmaya başlamış ayrıca 3. sezonun 5 tane mangası yapılmış fakat biz daha 2. sezonun manglarını bitirmedik yine nette bir sürü bilgi var arkadaşlar bir de gakuen alicenin özel bölümü varmış yani mangalarda onu buraya koyucam bakarsınız ayriyetten 3. sezonla ilgili bir dünya bilgi edindim onları da bu sayfaya eklicem hayal kurun kurabildiğiniz kadar çünkü gakuen alice yapımcılar tarafından hala çizim aşamasındaymış yani sanırım baya bi bölümü olucak bir de mektup gibi bir şey buldum onu da koyarım pek bişi anlamadım ama nese ben bilgileri eklicem buraya bi siteden buldum uydurmadan mıdır acaba diye düşündüm ama uydurulacak gibi değil nese ben ekliyim buraya siz yorumunu yaparsınızzz bu özel bölümüymüş:

işte bunlar zaman yolculuğundan dönüyorlar mikan hemen odasına gidiyo ruka iyimisin diye soruyo oda biraz yanlız kalmalıyım diyo kapıyı kilitliyo oturuyo dışarı falan bakıyo natsumeyi hayatını başına gelenleri anlamaya çalışıyo ama bir söz söylüyo onu yazmak istiyotum
MİKAN:Şu ana kadar başıma gelen en güzel şey natsume ile tanışmam diyo
ay çok romantik neyse sabah oluyo hani natsume demişti ya saçlarını aç diye mikan bu sabah saçlarını açıyo ay o kadar güzel ki artık eski mikan yok
tabi sınıfa giderken herkez bizim mikana yiyecekmiş gibi bakıyor hele natsumeyle rukayı görseniz kilitlendiler mikana haha ay çok komik orası neyse yerine oturuyo fazla dersle alakası yok şimdi hani uzaktan kumanda gücü olan çocuk tam hotarıya derste şaka yapacak bizim mikan görmesinmi hemn kalkıyo çocuğa bir şaplak yapıştırıp duvarada çocuk diyoki bu sefer
seni affediyorum ama öbür sefer sana napacağımı göreceksin diyo çocuğu bırakıyo çocuk kaçıyo bizim mikan yerine oturuyo erkekeler ooo görseniz
hepsi dahada aşık oluyolara mikanna hele bizim ntsume hep böyle bir kız ararmış gibi bakıyo . ders bitiyo tabi bizimki aynı natsume gibi kendi ormana girip ağacın dalında oturuyo tabi natsume orda daloşırken mikanın saçını görüyo hemen bunun saçını çekip indirecek ya saçını çekerken mikan bir atlıyo natsunun eline vuruyo saçının çekmesin diye sonra mikan
-Senin olduğunu bilmiyordum özür dilerim acıttımmı
natsume-hayır acımadı ama senin burda ne işn var sen buraya gelmezdin
mikan-gidiyorum ama yarın saat 01:00 da burda ol diyo gidiyo
sabah natsume geliyo mikan orda tabi diyoki
-özür dilerim ama senden ayrılmalıyım diyor.
-neden ?
-neden mi herşey üst üste geldi annem ve babam luna ruka herşey birbirine girdi natsume ben çok karanlığım ben karanlık bir suda yüzen bir balık gibiyim elinde sonunda yönümü bulamayıp kaybolacağım senide alıp kaybollam anladın mı bak hayatıma annem okulda en korkulan kişi babam eskiden tanrı denen bir öğretmen benim sonum ne olacak belli değil özür dilerim..
-natsume:Senin kim olduğun ve alilenin ne olduğu önemli değil ben seni seviyorum anladınmı aptal .......
tabi burda mikan natsumeye sarılıp ağlıyo
-natsume:lütven eski mikan ol tamamı diyo
mikan natsumeyi -lütven neolursa osun bir daha beni bırakma diyo ve bitiyo
bu da 3. sezon ile ilgili bilgiler

1.luna okula gelmesinin nedeni hani şu çocuk müdür var ya işte o getiriyo niye getiriyo git gide mikanın alice belli oluyo farkedilirse mikan o müdürlerden olacak hem araştırıyolar luna intikam alacak hem gelirse tahmin ediyo biri senin sevgilini çalsa herkez sana inanmasa bütün okul seni konuşsa sevgilini sarılsa filan intihar edeceğini tahmin etmiş manyak bende inanmıyodum ama gerçekten mikan intihar etmiş öyle yazıyodu

2. 3. sözon o kadar muhteşem ki artık gülmek yok sanırım hep ağlıcaz acıklı olaylar yaşanacak mikan artık lunadan intikamını alacak intikam alevi ile yanıp tutuşuyo annesi lunanın niye okula geldiğini filan anlatmış

3. mikan okula geri döndüğünde personadan natsumeyi bırakmasını ve onun yerine görevlere gideceğini söylemiş manyak persona hep onu çok zor görevlere gönderecek

4.oooolllllllllleyyyyyyyyy arkadaşlar 3. sözonun tam 5 bölümü manga olarakbir sitede sanırım aralık gibi rüm mangaları okucaz çok muş hehe

5.natsumenin hastalık ilerliyo nolacak bilmiyorum ,,,,,,,,

6.natsume artık çok romantik olmuş3. sözonda mektuplaşıyo 2 yıl mikan bir gün oraya geleceğim bir kız arkadaş hatta çevrende bir kız bile olsun seni kimse elimden kurtaramaz diyo

bu da yukayla mikan arasında bi konuşma
söylenitiye göre mikan ağır bir hastalığa kapılmış ilk okula geldiğinde hafifmiş ama intihar meselesimi vardı oda tuz biber olmuş .3.sözon çok güzle gülme bitti ağlıyoruz hepimiz çokşey olacak artık mikanın saflığı tambelliği eğitimsizliği alice yi kullanma gibi dertleri yok artık kimseye hatta natsuya bile güvenmiyor okula ik geldiğinde çok başarılı hotaruyu bile geçiyor gizli yetenek sınıfında gizemli kimse hakkında birşey bilmi yor bir konu daha var annesi herşeyi biliyo diyoki eğer okula bir gün dönersen natsume ve ruka arasında seçim yapman gereki .mikan baya düşünüyo
mikan :ikisinide kırmak istemiyorum ama .
yuka : seç artık
mikan: tamam
annesi natsumeyi seçeceğini biliyo
mikan : natsume
yuka :tamam ama rukaya şöyle de ben seni kardeşim arkadaşım olarak gördüm sevgili olarak değil ben sana uymuyorum bak kendi ruka hayranları clubü var bak ben başkasını seviyorum anlamaya çalış ben senden sadece hoşlandım aşk ve hoşlanmak aynışeyler değil üzgünüm beni affet seni sevememem benim suçum değil üzgünüm
bir şok haber daha mikan yemin eder lunadan intikam almak için sen benim ve annemle uğraştın zorla sevdiğim kişiyi elimden aldın aramızı bozdun bunu yapman hayatına mal olacak yemin ederim tanrılar şahidim olsun ki intikamımı alıcam ... demiş (baya sert konuşmuş ) valla bilgiler bu kadar daha çok ama vaktim doldu umarım beğenirsiniz
https://gakuenalice.1forum.biz
tatli_kiz,alice
3 yıldızlı öğrenci
3 yıldızlı öğrenci
tatli_kiz,alice

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 572
alice alice :
  • tehlikeli

Nerden Nerden : istanbul
tavşanı tavşanı : 920
ismim ismim : özge

karekter sayfası
uyarı seviyesi:
gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Left_bar_bleue0/3gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Empty_bar_bleue  (0/3)
gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Left_bar_bleue2/50gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Empty_bar_bleue  (2/50)
MesajKonu: Geri: gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri   gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri EmptyÇarş. Tem. 29, 2009 11:35 am

Nee mikan ewrim mi geçirio noluyo bir saf oyu onu d kendilerine benzettiler :evil:
http://www.biz-ogrenciyiz.tr.gg
*Dead_Angel*
öğretmen
öğretmen
*Dead_Angel*

alice alice :
  • tehlikeli
  • gizli

karekter sayfası
uyarı seviyesi:
gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Left_bar_bleue50/50gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Empty_bar_bleue  (50/50)
MesajKonu: Geri: gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri   gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri EmptyÇarş. Tem. 29, 2009 12:23 pm

ben bunu maxworld den buldum
gakuen
yeni üye
yeni üye
gakuen

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/07/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 82
alice alice :
  • tehlikeli

Nerden Nerden : Zonguldak
tavşanı tavşanı : 104
ismim ismim : zehra

MesajKonu: Geri: gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri   gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri EmptyPaz Eyl. 06, 2009 3:37 pm

payşlaşım için saol
*Dead_Angel*
öğretmen
öğretmen
*Dead_Angel*

alice alice :
  • tehlikeli
  • gizli

karekter sayfası
uyarı seviyesi:
MesajKonu: Geri: gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri   gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri EmptyPaz Eyl. 06, 2009 3:42 pm

birşey deil
Sasuke
yeni üye
yeni üye
Sasuke

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 79
alice alice :
  • tehlikeli

Nerden Nerden : Ankara
tavşanı tavşanı : 124
ismim ismim : fatma

karekter sayfası
uyarı seviyesi:
gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Left_bar_bleue0/0gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Empty_bar_bleue  (0/0)
gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Left_bar_bleue0/0gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Empty_bar_bleue  (0/0)
MesajKonu: Geri: gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri   gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri EmptyC.tesi Ekim 10, 2009 4:27 pm

sağol =)
*Dead_Angel*
öğretmen
öğretmen
*Dead_Angel*

alice alice :
  • tehlikeli
  • gizli

karekter sayfası
uyarı seviyesi:
MesajKonu: Geri: gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri   gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri EmptyC.tesi Ekim 10, 2009 5:51 pm

birşey deil
numara8
2 yıldızlı öğrenci
2 yıldızlı öğrenci
numara8

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/08/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 287
alice alice :
  • teknik

Nerden Nerden : tokyo
tavşanı tavşanı : 333
ismim ismim : feyza

karekter sayfası
uyarı seviyesi:
gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Left_bar_bleue4/50gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri Empty_bar_bleue  (4/50)
MesajKonu: Geri: gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri   gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri EmptyPaz Ekim 18, 2009 7:28 pm

saol
*Dead_Angel*
öğretmen
öğretmen
*Dead_Angel*

alice alice :
  • tehlikeli
  • gizli

karekter sayfası
uyarı seviyesi:
MesajKonu: Geri: gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri   gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri EmptyPtsi Ekim 19, 2009 5:38 pm

birşey deil

gakuen alice 2 ve 3. sezon bilgileri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» gakuen alice
» Gakuen Alice Bölümleri
» gakuen alice roller
» gakuen alice oyunu
» gakuen alice 1. bölüm